Kancelaria

Priorytetem naszej Kancelarii jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom (w szczególności spółkom prawa spółek handlowych), jak i Klientom indywidualnym.

Przy świadczeniu usług kierujemy się potrzebami naszych Klientów i indywidualnym podejściem do każdej sprawy, co pozwala nam na efektywne rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonej pomocy prawnej. Kreatywność i doświadczenie naszego zespołu gwarantuje kompleksową obsługę i poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych Klientów w każdej sprawie. Jednocześnie w sposób czytelny i lojalny wyjaśniamy Klientom Ich sytuację prawną, opisujemy zagrożenia i ryzyka wynikające z konkretnego stanu faktycznego, a także nakreślamy sposób prowadzenia każdej sprawy.

W skład naszego zespołu wchodzą:

Kamil Duszak
radca prawny

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi (ŁD-M-1633), specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności w prawie spółek handlowych, oraz prawie cywilnym, zajmuje się problematyką dotyczącą nieruchomości (posiada licencję zarządcy nieruchomości).

Joanna Adamczyk
radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi (ŁD-M-1621), specjalizuje się w szczególności w prawie zamówień publicznych, prawie gospodarczym oraz prawie pracy.

Paweł Glonek
radca prawny

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi (ŁD-M-1544), specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych, w prawie umów handlowych oraz w prawie spółek handlowych, udziela porad z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego oraz procedur dochodzenia i zabezpieczenia wierzytelności.

  • aplikanci radcowscy,
  • pracownicy sekretariatu.

Stale współpracujemy z doradcami podatkowymi, notariuszami, komornikami, rzecznikami patentowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi.